Strona główna » Hasła » intować

intować

Celowo, specjalnie przegrywać w grze komputerowej, zwłaszcza zespołowej, poddawać grę. Czasownik pochodzi od angielskiego rzeczownika inting/int, utworzonego – przez graczy w League of Legends – od wyrażenia intentional feeding 'celowe karmienie/żywienie’, w tym wypadku raczej „zasilanie przeciwnika”. Osoby intujące w grze, szczególnie na jej początku, nazywane są  interami lub ogólnie – trollami.

Przykłady użycia

1. Jeżeli ja mogłem soft zintowac gierkę przy ~7 tysiącach oglądających i do dzisiaj nie dostać bana na koncie to znaczy, ze ewidentnie system nie działa i riot asap powinien cos z tym zrobic@ /https://twitter.com/rybson__/status/1300059514608193537/.
2.No spoko, pokazałem zintowane gierki, na podstawie tego rzeczywiście możesz stwierdzić że moje nastawienie do gierek jest chujowe oraz to że jestem arogancki bo chwale się tym na wykopie. Poza tym ten tok myślenia trolluje = unskill jest błędny, taki tyler1 też chujowy hardstuck, prawda? /https://www.wykop.pl/wpis/26218669/ten-uczuc-kiedy-nudzi-ci-sie-tryhardowanie-i-sobie/.

3. Nie intuj, bo przegramy /z wypowiedzi nastolatka/

(zgłoszenie: 27.05.2022, oprac. Joanna Senderska, Anna Wileczek)

Szukaj hasła

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj
Szukaj
Post Type Selectors