intować

’celowe przegrywanie, czyli intowanie na korzyść przeciwnika, poddawanie gry’.  Słowo wywodzi się z języka graczy League of Legends.  Angielskie warianty tego czasownika to  inting/ int (por. także ang. intentional feeding ’celowe karmienie’, w tym wypadku raczej 'zasilanie przeciwnika’. Osoby intujące w grze, szczególnie na jej początku, nazywane są  interami lub ogólnie – trollami.

1. Jeżeli ja mogłem soft zintowac gierkę przy ~7 tysiącach oglądających i do dzisiaj nie dostać bana na koncie to znaczy, ze ewidentnie system nie działa i riot asap powinien cos z tym zrobic@ /https://twitter.com/rybson__/status/1300059514608193537/.

2.No spoko, pokazałem zintowane gierki, na podstawie tego rzeczywiście możesz stwierdzić że moje nastawienie do gierek jest chujowe oraz to że jestem arogancki bo chwale się tym na wykopie. Poza tym ten tok myślenia trolluje = unskill jest błędny, taki tyler1 też chujowy hardstuck, prawda? /https://www.wykop.pl/wpis/26218669/ten-uczuc-kiedy-nudzi-ci-sie-tryhardowanie-i-sobie/.

(Zgłoszenie: 15.04,2022, oprac. Anna Wileczek)

Szukaj hasła

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj
Szukaj
Post Type Selectors